ADMINISTRACJA

Specjalista/-ka ds. wsparcia personelu medycznego (Bydgoszcz)

Pallmed Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy SOL, branżowego inwestora w opiece domowej i długoterminowej działającego głównie w Europie, Brazylii i Indiach. Jesteśmy nowoczesną, sprawną i dynamicznie rozwijającą się organizacją o wiodącej pozycji rynkowej w swoim obszarze. Otaczamy opieką pacjentów i ich rodziny świadcząc specjalistyczne usługi medyczne na wysokim poziomie. Wspieramy w ośrodkach stacjonarnych jak i w domu, zapewniając pacjentom ich rodzinom, a także personelowi, przyjazne oraz bezpieczne warunki leczenia, pobytu i pracy.

Pallmed rozwija się dynamicznie, rozszerzając aktywnie zakres działalności poprzez nowe przejęcia.

Obecnie poszukujemy:

Specjalisty/-ki ds. wsparcia personelu medycznego

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

  • wsparcie personelu medycznego w zakresie obsługi systemu medycznego,
  • wsparcie w prowadzeniu dokumentacji medycznej,
  • przygotowywanie i przekazywanie danych do wypłat dla personelu medycznego,
  • współpraca z działem rozliczeń w celu terminowego przygotowania danych do NFZ,
  • weryfikacja opisanych wizyt personelu medycznego,
  • bieżące przygotowywanie i sprawdzanie kompletności dokumentacji medycznej,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dostarczanie profesjonalnego wsparcia.

Wymagania:

  • zdolność nawiązywania pozytywnych relacji z personelem medycznym i współpracownikami – praca z ludźmi powinna Tobie sprawiać przyjemność,
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w placówce medycznej będzie mile widziane,
  • dokładność i samodzielność w działaniu,
  • znajomość MS Office, a w szczególności Excel,
  • otwarte podejście do pracy zmianowej,
  • sprawne zarządzanie czasem pracy – umiejętność priorytetyzacji celów.

Oferta:

  • umowa o pracę na pełen etat,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • Karta Lunch Pass,
  • Karta Sport i Kultura,
  • prywatna opieka medyczna,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane nieopodal naszego biura przy ul. Ogińskiego 2,
  • uczestnictwo w nowoczesnym systemie edukacyjno-szkoleniowym: Akademia Pallmed.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy zapraszamy do przesyłania swojego aktualnego CV na adres e-mail: rekrutacja@pallmed.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA DO PRACY