ADMINISTRACJA

Koordynator Regionalny w obszarze wentylacji mechanicznej

Aby odnieść sukces na tym stanowisku w Pallmed powinieneś:

  • posiadać min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach: przedstawiciel medyczny, konsultant medyczny, koordynator medyczny,
  • znać branżę medyczną (atutem będzie znajomość wentylacji mechanicznej),
  • znać środowisko lekarzy w tym specjalistów pulmonologii, anestezjologii i intensywnej terapii,
  • mieć w kieszeni wykształcenie wyższe,
  • a w portfelu prawo jazdy kat. B.,
  • umieć myśleć w sposób kreatywny i przekładać wizję na konkretne działania,
  • szybko dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych i biznesowych,
  • podejmować decyzje, które wspierają długofalowe cele organizacji.

Na czym będą polegać Twoje główne zadania? Przed Tobą:

  • rozwijanie i promowanie świadczenia wentylacji mechanicznej na obszarze woj. podkarpackiego oraz woj. świętokrzyskiego,
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z personelem medycznym oraz nowymi współpracownikami,
  • budowanie zespołów medycznych, które będą realizowały wizyty w domach naszych pacjentów wentylowanych mechanicznie,
  • koordynowanie uproszczonego procesu związanego z przyjmowaniem pacjentów pod opiekę medyczną w Pallmed (w tym delegowanie zadań do firm zewnętrznych),
  • współpraca z placówkami służby zdrowia, fundacjami, organizacjami, towarzystwami i instytucjami naukowymi w zakresie promocji wentylacji mechanicznej w warunkach domowych,
  • promocja świadczeń medycznych oferowanych przez Pallmed (w tym organizowanie szkoleń i prezentacji, udział w konferencjach).

Ciekawa pozycja to nie wszystko, co dla Ciebie mamy. Możesz także liczyć na:

  • umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń: wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, smartfon,
  • Kartę LunchPass,
  • Kartę Sport i Kultura,
  • dofinansowaną przez pracodawcę prywatną opieką medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet emerytalny PPE opłacany przez pracodawcę,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • uczestnictwo w nowoczesnym systemie edukacyjno-szkoleniowym: Akademia Pallmed,
  • poszerzanie horyzontów poprzez udział w szkoleniach liderskich, sprzętowych etc.
  • praca jako koordynator pozwoli Tobie na pracę w środowisku dynamicznym, gdzie nie ma miejsca na monotonię i nudę, stawiamy na Twoją samodzielność i odpowiedzialność,
  • będziesz na bieżąco z nowinkami branży tech-med w tym najnowszym sprzętem, który posiadamy w swoim portfolio i który udostępniamy na potrzeby szkoleń.