ADMINISTRACJA

Specjalista Działu Obsługi Pacjenta (Bydgoszcz)

Pallmed rozwija się dynamicznie, rozszerzając aktywnie zakres działalności poprzez nowe przejęcia. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy SOL, branżowego inwestora w opiece domowej i długoterminowej działającego głównie w Europie, Brazylii i Indiach. Nasza organizacja jest nowoczesna, sprawna i dynamicznie rozwijającą się o wiodącej pozycji rynkowej w swoim obszarze. Otaczamy opieką pacjentów i ich rodziny świadcząc specjalistyczne usługi medyczne na wysokim poziomie.

Na czym będą polegać Twoje główne zadania? Przed Tobą:

  • zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjentów,
  • budowanie dobrych relacji z pacjentami i personelem medycznym,
  • dbanie o kompletność dokumentacji medycznej,
  • wsparcie lekarzy i personelu medycznego w zakresie obsługi systemów i prowadzenia dokumentacji,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • aktywny udział w transformacji cyfrowej w obszarze e-zdrowia.

Aby odnieść sukces na tym stanowisku w Pallmed należy:

  • koniecznie posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a najlepiej w placówce medycznej,
  • znać pakiet MS Office oraz innych narzędzia biurowych,
  • sprawnie zarządzać czasem pracy: priorytetyzacja celów,
  • cechować się otwartością połączoną z wysokim poziomem kultury osobistej, empatią i ukierunkowaniem na Pacjenta,
  • samodzielność oraz chęć usprawniania procesów w dedykowanym obszarze,

Twoim atutem będą ukończone kursy w zakresie obsługi sekretariatu lub obsługi klienta.

Ciekawa pozycja to nie wszystko, co dla Ciebie mamy. Możesz także liczyć na:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
  • Karta Lunch Pass,
  • Karta Sport i Kultura,
  • prywatna opieka medyczna,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do nauki języków,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane nieopodal naszego biura przy ul. Ogińskiego 2,
  • określoną ścieżkę awansu w strukturach firmy,
  • uczestnictwo w nowoczesnym systemie edukacyjno-szkoleniowym: Akademia Pallmed,
  • rozwój kompetencji cyfrowych w obszarze ochrony zdrowia,
  • projekty w ramach międzynarodowej grupy Vivisol.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy zapraszamy do przesyłania swojego aktualnego CV na adres e-mail: rekrutacja@pallmed