ADMINISTRACJA

Specjalista ds. Rozliczeń NFZ (Bydgoszcz)

Pallmed rozwija się dynamicznie, rozszerzając aktywnie zakres działalności poprzez nowe przejęcia. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy SOL, branżowego inwestora w opiece domowej i długoterminowej działającego głównie w Europie, Brazylii i Indiach. Nasza organizacja jest nowoczesna, sprawna i dynamicznie rozwijającą się o wiodącej pozycji rynkowej w swoim obszarze. Otaczamy opieką pacjentów i ich rodziny świadcząc specjalistyczne usługi medyczne na wysokim poziomie.

Na czym będą polegać Twoje główne zadania? Przed Tobą:

  • tworzenie raportów statystycznych, rozliczeniowych kolejek oczekujących oraz wystawianie rachunków do NFZ,
  • nadzorowanie prawidłowego rozliczenia z NFZ,
  • wyjaśnianie nieprawidłowości w zakresie opisanych i sprawozdanych świadczeń,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne w relacji z NFZ,
  • analizowanie i raportowanie danych statystycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby konkursu ofert,
  • monitorowanie zmian dot. wykonywanych świadczeń medycznych,
  • prowadzenie z płatnikami korespondencji związanej z realizacją zawartych umów,
  • proponowanie zmian i ulepszeń pracy działu.

Nasze wymagania:

  • znajomości systemu SZOI i Portalu Świadczeniodawcy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów dotyczących rozliczania świadczeń medycznych z NFZ,
  • dobra znajomość MS Office (poziom średnio-zaawansowany Excel),
  • umiejętność logicznego, analitycznego myślenia,
  • skrupulatność i rzetelność.

W zamian oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
  • Karta Lunch Pass,
  • Karta Sport i Kultura,
  • prywatna opieka medyczna,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do nauki języków,
  • jasno określoną ścieżkę awansu w strukturach firmy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane nieopodal naszego biura przy ul. Ogińskiego 2,
  • uczestnictwo w nowoczesnym systemie edukacyjno-szkoleniowym: Akademia Pallmed,
  • poszerzanie horyzontów poprzez uczestnictwo w transformacji cyfrowej obszaru rozliczeń,
  • rozwój kompetencji cyfrowych w obszarze ochrony zdrowia,
  • projekty w ramach międzynarodowej grupy Vivisol.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA DO PRACY