ADMINISTRACJA

Specjalista ds. obsługi personelu medycznego (Bydgoszcz)

Jesteśmy częścią Grupy Vivisol – jednego z największych dostawców usług opieki domowej w Europie, któremu zaufało już ponad 680 tys. pacjentów w 18 krajach na świecie.

Pallmed to 30 lat doświadczenia w opiece oraz ogólnopolski zasięg. Nasz zespół składa się z ponad 2 tys. specjalistów działających dla dobra ponad 3 tys. pacjentów w całym kraju.

Twój zakres zadań:

  • onboarding personelu medycznego,
  • telefoniczna obsługa personelu, rozpoznawanie ich potrzeb oraz informowanie o konieczności uzupełnienia dokumentacji medycznej,
  • wsparcie personelu medycznego w zakresie obsługi systemu medycznego,
  • ustalanie zastępstw personelu medycznego,
  • komunikatywność rozumiana jako umiejętność klarownego i jasnego przekazywania informacji personelowi medycznemu,
  • budowanie atmosfery pracy opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dostarczanie profesjonalnego wsparcia.

Czego oczekujemy:

  • zdolność nawiązywania pozytywnych relacji z personelem medycznym i współpracownikami – praca z ludźmi powinna Tobie sprawiać przyjemność,
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w placówce medycznej będzie mile widziane,
  • dokładność i samodzielność w działaniu,
  • znajomość MS Office, a w szczególności Excel,
  • sprawne zarządzanie czasem pracy – umiejętność priorytetyzacji celów,
  • samodzielne planowanie oraz organizacja pracy,
  • podejmowanie inicjatyw w celu rozwiązywania ewentualnych problemów.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie zasadnicze: 5582 zł brutto miesięcznie
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:35,
  • Karta Lunch Pass,
  • Karta Sport i Kultura,
  • prywatna opieka medyczna,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane nieopodal naszego biura przy ul. Ogińskiego 2,
  • oferujemy szkolenia wdrożeniowe, które pomogą Ci szybko i skutecznie rozpocząć pracę oraz zrozumieć swoje obowiązki,
  • uczestnictwo w nowoczesnym systemie edukacyjno-szkoleniowym: Akademia Pallmed.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy zapraszamy do przesyłania swojego aktualnego CV na adres e-mail: rekrutacja@pallmed.

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO PRACY