Specjalista ds. Kontraktacji i Rozliczeń Świadczeń Medycznych (Bydgoszcz)

Pallmed rozwija się dynamicznie, rozszerzając aktywnie zakres działalności poprzez nowe przejęcia. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy SOL, branżowego inwestora w opiece domowej i długoterminowej działającego głównie w Europie, Brazylii i Indiach. Nasza organizacja jest nowoczesna, sprawna i dynamicznie rozwijającą się o wiodącej pozycji rynkowej w swoim obszarze. Otaczamy opieką pacjentów i ich rodziny świadcząc specjalistyczne usługi medyczne na wysokim poziomie.

Na czym będą polegać Twoje główne zadania? Przed Tobą:

  • przygotowywanie ofert i dokumentacji konkursowych do ogłoszonych postępowań NFZ,
  • bieżące monitorowanie ukazujących się ogłoszeń w zakresie kontraktowania świadczeń zdrowotnych,
  • udzielanie wyjaśnień na wezwanie komisji konkursowej,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne w relacji z NFZ,
  • nadzorowanie i weryfikowanie wszelkich wymagań koniecznych do uzyskania kontraktu z NFZ;
  • obsługa zawartych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia,
  • rozliczanie świadczeń zdrowotnych objętych umowami z NFZ, tworzenie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującym przepisami i procedurami,
  • monitorowanie przepisów dotyczących realizacji zawartych kontraktów,
  • przekazywanie informacji oraz raportowanie w zakresie realizacji umowy (wykonanie, rozliczenia),
  • prowadzenie korespondencji z płatnikami związanej z realizacją zawartych umów,
  • weryfikacja udzielonych świadczeń pod względem poprawności kodowania.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zakresie realizacji i rozliczania kontraktów NFZ,
  • znajomość przepisów dotyczących udzielania i rozliczania świadczeń zdrowotnych – warunek konieczny,
  • znajomość programu KS-PPS Kamsoft,
  • umiejętność obsługi Portalu Świadczeniodawcy,
  • umiejętność obsługi systemu SZOI,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • zdolność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji i współpracy.

W zamian oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
  • Karta Lunch Pass,
  • Karta Sport i Kultura,
  • prywatna opieka medyczna,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do nauki języków,
  • jasno określoną ścieżkę awansu w strukturach firmy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane nieopodal naszego biura przy ul. Ogińskiego 2,
  • uczestnictwo w nowoczesnym systemie edukacyjno-szkoleniowym: Akademia Pallmed,
  • poszerzanie horyzontów poprzez uczestnictwo w transformacji cyfrowej obszaru rozliczeń,
  • rozwój kompetencji cyfrowych w obszarze ochrony zdrowia,
  • projekty w ramach międzynarodowej grupy Vivisol.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA DO PRACY