PSYCHOLOG

Psycholog (Nakło/Mrocza/Sępólno Krajeńskie)

W Pallmed oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, elastyczny czas pracy i możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji w ramach Akademii Pallmed – cyklu spotkań szkoleniowych z wybitnymi ekspertami z obszaru medycyny, prawa medycznego, a także specjalistami z zakresu obsługi i serwisu sprzętu medycznego.

Zaufało nam już ponad 2 tys. współpracujących specjalistów oraz ponad 3 tys. pacjentów w zaawansowanej opiece domowej w całej Polsce. Jesteśmy częścią Grupy Vivisol – jednego z największych dostawców usług opieki domowej w Europie.

Twoje zadania:

  • udzielanie pomocy psychologicznej w miejscu zamieszkania pacjenta,
  • prowadzenie terapii psychologicznej indywidualnej,
  • wykonywanie badań neuropsychologicznych i udzielanie wsparcia pacjentom oraz ich opiekunom,
  • ocena stanu poznawczego i psychicznego pacjentów,
  • prowadzenie edukacji pacjentów i ich opiekunów,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej (w wersji elektronicznej) zgodnie z obowiązującymi standardami i wymogami NFZ.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,
  • wskazane posiadanie prawa jazdy kat. B i posiadanie doświadczenia w pracy z osobami starszymi,
  • wskazane szkolenie z psychoterapii (ukończone lub w trakcie szkolenia).

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy,
  • umowę zlecenie lub kontrakt,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji  zawodowych w ramach Akademii Pallmed.

Aplikuj: rekrutacja@pallmed.pl

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO PRACY