ADMINISTRACJA

Księgowy/Księgowa (Bydgoszcz)

Główne obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i Ustawą o rachunkowości,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • bieżąca weryfikacja rozrachunków z kontrahentami,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu księgowości,
  • nadzorowanie właściwego obiegu, utrzymania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych,
  • weryfikacja sald księgowych na zakończenie każdego m-ca (między innymi: ZUS, PIT, VAT),
  • sporządzanie deklaracji JPK_VAT, VAT-UE (wiedza w zakresie generowania JPK – wprowadzanie zmian).

Do współpracy poszukujemy osoby, która:

  • zna zagadnienia księgowe i przepisy podatkowe,
  • zna zagadnienia z zakresu rachunkowości,
  • posiada doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • zna system Optima/Enova (będzie to dodatkowym atutem),
  • zna język angielski na poziomie B1/B2,
  • będzie z zaangażowaniem podchodzić do powierzonych zadań i będzie umiejętnie je priorytetyzowała,
  • jest w swojej pracy nastawiona na szukanie rozwiązań, posiada otwarty umysł,
  • potrafi doskonale współpracować  zarówno w zespole jak i z pracownikami różnych działów.

Ciekawa pozycja zawodowa to nie wszystko, co dla Ciebie mamy. Możesz także liczyć na:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: 6000 zł brutto – 7000 zł brutto (w zależności od poziomu doświadczenia kandydata),
  • kartę Lunchową,
  • kartę Sport i Kultura,
  • prywatną opiekę medyczną dofinansowaną przez pracodawcę,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, wyprawki szkolne, bony świąteczne,
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany całkowicie przez pracodawcę,
  • bezpłatne miejsce parkingowe zlokalizowane blisko naszego biura przy ul.  Ogińskiego,
  • jasno określoną ścieżkę awansu w strukturach firmy,
  • uczestnictwo w nowoczesnym systemie edukacyjno-szkoleniowym – Akademia Pallmed,
  • projekty w ramach grupy Vivisol.